STRONA POŚWIĘCONA ROWEROWEJ AKTYWNOŚCI

Szykuj się do jazdy!

WITAJCIE!

Po długiej przerwie czas na małe zakupy i szykowanie do cieplejszej części sezonu (staram się jeździć cały rok tak więc celowo nie używam określeń letni, zimowy).

Ale może od początku….

Miałem pare lat przerwy w jeździe spowodowanej tylko i wyłącznie własnym wyborem, zawsze jednak gdzieś z tyłu głowy słyszałem cykanie manetek przełączających biegi ;).  W zeszłym roku we wrześniu znów postanowiłem się zabrać za pedałowanie. I tak w moje posiadanie wszedł Kross Level B4. Do chwili obecnej jestem bardzo zadowolony, z osprzętu (jest na standardowym dla tego modelu).

Wraz z podjęciem decyzji o jeździe wiedziałem, że będę chciał robić coś więcej niż tylko jeżdżenie. Stąd pomysł na blog/serwis rowerowy a ponieważ jestem przywiązany do miasta, którym żyję (Koszalin) stwierdziłem, że zacznę jeździć po okolicach i zacznę to w miarę możliwości dokumentować.

Wracając do tematu….

Czas szykować się na jazdę! Zamówiłem i już odebrałem pedały SPD Shimano PD-M520 (pierwsze moje pedały z systemem SPD) i niedługo do zestawu dołączą buty mtb Shimano M065. Ponieważ będzie to pierwsza moja przygoda ze sprzętem spd spodziewajcie się “ciekawych” wpisów.

2 komentarze “Szykuj się do jazdy!”

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: