STRONA POŚWIĘCONA ROWEROWEJ AKTYWNOŚCI

Pedałujmy razem czyli #rowerynaforum

Centrum Handlowe Forum, pod patronatem Prezydenta Miasta Koszalin, Piotra Jedlińskiego, stworzyło aplikację #rowerynaforum. Po co? Dla kogo? Zapraszam do szybkiej lektury.

Nie od dziś wiadomo, że Koszalin jako miasto i społeczność ma aspiracje na miano dużego miasta. Napewno jesteśmy na dobrej drodze do bycia liderem w jednej dziedzinie – turystyki rowerowej. Świetna lokalizacja jest jednym z katalizatorów napędzających ten stan – mówimy tu o ”cyklozie” 😉 .

Rowerowe szaleństwo napędzone w dobie pandemii urosło do takich rozmiarów, że jako jedno z kilku miast w Polsce, mamy aplikację rowerową z krwi i kości, wpierającą rowerowe wycieczki.

pexels-игорь-альшин-2880638_web

Rowery na forum bo o niej mowa to aplikacja na urządzenia z systemem iOS oraz Android, dzięki której otrzymacie dostęp do dziesięciu gotowych tras, opracowanych we współpracy z lokalnymi ”specjalistami w tej dziedzinie”. Jest to dodatkowym atutem. Trasy były objechane i wytyczone przez lokalnych, nazwijmy to kolarzy, którzy doskonale znają i wiedzą jak wyznaczyć optymalny szlak dla każdego.

Aplikacja umożliwia też wytyczenie swojej trasy ale dziś, najważniejsze dla nas jest tych dziesięć gotowych. Co dwa tygodnie, zaczynając od jutra tj. 10.07.2021r., będziemy mogli spotkać się i przejechać jedną z wybranych tras. Wszystko za darmo, po uprzednim zapisaniu się na wycieczkę za pośrednictwem aplikacji i oczywiście z moim przewodnictwem 😉 .
Osoby, które zapiszą się na trasę poprzez opcję ”check in”, otrzymają kupony rabatowe na zakupy w firmach mających swoje punkty w galerii Forum w Koszalinie (promocje się zmieniają).

Warto jednak pamiętać, że głównym celem aplikacji jest propagowanie zdrowego trybu życia. Mobilizacja mieszkańców naszego regionu do turystyki rowerowej to według mnie strzał w dziesiątkę.

Po więcej szczegółów zapraszam do social mediów Forum np. na facebooku.

%d bloggers like this: